Samsun Lastik Tamir - Bakımı
Samsun Lastik Tamir - Bakımı

Samsun Lastik Tamir - Bakımı

 

Lastiğinizin patlaması halinde, daha fazla para harcayarak yenisini almak yerine lastiğinizi tamir ettirin! Firmamız eğer mümkünse her zaman lastiğinizi onarır ve lastiğinizin kullanım süresinin uzamasını, lastik maliyetinden tasarruf etmenizi, emniyetli bir şekilde ve endişe duymadan, yeniden yola dönmenizi sağlar. 


Lastiğiniz patladığında eğer tamiri mümkünse uzman personelimiz lastiğinizi tamir eder. 


Lastik janttan ayrılmadan dikkatle incelenir; solüsyon/su/sabunlu su yardımıyla hasarlı nokta belirlenir ve tebeşirle işaretlenir. Lastik uygun ekipmanla dikkatle ve fazla gerdirmeden sökülür,


Unutmayın ki görünüşte sağlam olan lastiği hamuru, telleri, yapısı ağır hasarlara uğramış olabilir. Hiçbir şey canınızdan kıymetli değildir, şüpheli her durumda lastik değiştirilmelidir.


Harici bir darbe sonucu yara almış/delinmiş lastiklerin incelenmesi, uygun alet ve ekipmanla tamirinin yapılması, sadece bu işlemi yapan kişinin sorumluluğundadır.


Tamir işlemi; bu konuda eğitilmiş kişilerce yapılmalıdır.


samsun lastik tamiri,samsun lastik tamir ustası,samsun lastik tamir servisi,samsun lastik tamir hizmeti,samsun lastik tamir işleri,samsun lastik tamir servisi,samsun en yakın lastik tamircisi,samsun lastik tamir merkezi,samsun oto lastik tamiri,samsun oto lastik tamir servisi,samsun oto lastik tamir ustası,samsun oto lastik tamir firması,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014